מסכים/ה לקבל דברי פרסום

04-6010522

Lumineers ציפוי לומינירס LUMINEERS לשיניים הם המילה האחרונה בתחום ציפויי החרסינה והטיפולים האסתטיים. אלו הם עלי חרסינה דקים במיוחד המיוצרים בטכנולוגית חרסינה מתקדמת תוצרת חברת CERINATE בארצות הברית בלבד.

בשל יתרונותיהם הפכו ציפויים דקיקים אלה(כ 0.2מ"מ) ללהיט במרפאות היוקרתיות בארה"ב ואירופה ומבוקשים על ידי סלבריטאים. החרסינה ממנה מיוצרים ציפויים אלה רשומה כפטנט בשל חוזקה הרב למרות דקיקותה, ותכונותיה המאפשרות התאמה אסתטית מירבית לשן. 

ד"ר אליאס השתלם בשיטת עיצוב החיוך של לומינירס והינו מוסמך מטעם החברה לשיטה זו.
השימוש בציפויים אלו טוב לצרכים אסתטיים רבים כגון:

  • שחזור והשלמת שיניים שבורות
  • הארכת שיניים קצרות או שיניים שחוקות לאורכן המקורי ליצירת מראה צעיר וחיוני
  • הרחבת שיניים צרות וסגירת מרווחים הקיימים בין השיניים
  • עיצוב שיניים עקומות ולא סדורות
  • השוואה בין שיניים לא אחידות ( ליצירת מראה אחיד)
  • שינוי היחסים בין השיניים והתאמתם לצורות האסתטיות הנכונות
  • הבהרת שיניים מוכתמות באופן קבוע להבדיל מהלבנת שיניים בעזרת חומרים כימיים, המחזיקה רק לפרק זמן מוגבל.יתרונות השיטה:

1 .טיפול ללא כאב וללא זריקות
להבדיל מציפויי חרסינה מהדור הקודם - מחרסינות עבות, אין השיטה הנ"ל מצריכה השחזת החלק החיצוני של השן לצורך התאמת הציפוי,שמודבק על השכבה החיצונית של השיניים, ולכן אין הטיפול כרוך בכאב או ברגישות לאחר הטיפול ואינו כרוך בהרדמה. רק לעיתים רחוקות יש צורך בנגיעות קלות בשיניים הקיימות כדי להתאימן לטיפול.

2 .טיפול בטוח והפיך
מכיוון שהטיפול אינו מצריך שינוי בצורת השן המקורית על ידי השחזתה ואינו מצריך הרדמה הוא אינו מסוכן כלל למטופל ו/או לשיניים. ניתן להדביק ציפויי לומינירס גם על כתרים ישנים תקינים ולהתאים על ידי כך את צבע הכתרים הישנים אל צבע החיוך כולו.

3.טיפול תוך 2-3 פגישות

4.אפשרות לראות הדמיה של התוצאה הסופית לפני תחילת הטיפול

5.טיפול עם אחריות כתובה החברה האמריקנית המייצרת את הציפויים הנ"ל מצרפת לכל מקרה תעודת אחריות ל 5 שנים עם שם המטופל "Lifetime Warrenty " המהווה פריצת דרך בתחום האסתטיקה ברפואת השיניים,

חשוב להדגיש כי לא כולם מתאימים לטיפול. כמו כן חשוב לדעת שישנם פתרונות נוספים. לרוב, פתרונות אחרים יצריכו השחזת שיניים או פגיעה אחרת בחומר שן או מספר טיפולים רב ולא נעים או טיפול ארוך מאוד.

אתם מוזמנים לתאם תור לפגישת התייעצות ללא תשלום , בה נוכל לבדוק ולאבחן את מצב השיניים והחיוך שלכם, ולהתאים לכם את הטיפול האסתטי המתאים לכם ביותר. אנו בטוחים שתצאו לאחר מספר טיפולים קטן עם חיוך חדש, רענן ואטרקטיבי שתמיד חלמתם עליו.